איסטיס

אקנה וצלקות

אקנה

הינה הפרעת עור מורכבת אשר ההתמודדות איתה מצריכה טיפול אינטנסיבי המשלב טיפול במכון והמשך טיפול ביתי.
במסגרת הטיפול באקנה ישנם נגעים המחיבים ניקוז נקודתי על-פי  צורך וזאת על מנת לנקות את עור הפנים, לרפא אותו ולמנוע היוצרות צלקות עתידיות בעור הפנים.

פוסט-אקנה

הפצעון הקטן הוא חממה לחיידקים הגורמים לדלקת. העור מגיב לדלקת באמצעות זרימת דם מוגברת לאזור, עם תאים לבנים "לוחמניים" שילחמו בחיידקים ויתקנו את הנזק. למרבה הצער, התגובה העוצמתית הזו יכולה להימשך גם אחרי שהפצע עצמו נעלם, ולהותיר כתם אדום (שבדרך כלל נראה יותר על עור פנים בהיר).


על עור פנים כהה יותר, הדלקת יכולה לעורר את ייצור המלנין בתוך העור, וכך ליצור כתם עקשן בצבע חום. רופאים מכנים זאת היפרפיגמנטציה פוסט-דלקתית או PIH.


אם לא מטפלים בהם, הכתמים האלה עלולים להישאר במשך חודשים. בנוסף תרופות מרשם הכוללות רטינואידים אשר מקלפים כימית את השכבות העליונות של העור, ובכך מעלים את התאים עם הפיגמנטציה לרובד החיצוני של העור.

אקנה

FRACTORA

הטיפול בפרקטורה מספק אנרגית RF ממוקדת לעומקים שונים בעור ובכך משיג תוצאות דומות לשימוש בפילינג לייזר CO2 ללא זמן החלמה ארוך, ללא אדמומיות ממושכת וללא הסיכונים בפיגמנטציה. תוצאות הטיפול בפרקטורה כוללות טיפול בכל שכבות העור ובהן חידוש קולגן, מיצוק העור והעלמת קמטוטים. ניתן לטפל בעומקים שונים ובעוצמות שונות בהתאם למצב המטופל.

דילוג לתוכן